Mezős Béla (1949- ): Erdőben 2. Akril, karton. Jelzett, üvegezett kere... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mezos-Bela-1949-Erdoben-2-Akril-karton-Jelzett-uvegezett-keretben-a-hatoldalon-a-muvC3~II2974662
2974662
10293
450
Leírás: Mezős Béla (1949- ): Erdőben 2. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 18x28 cm
: karap_norbert