Móra László (1947-): Csendélet székkel. Olaj, vászon Jelzett 60x40 cm... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mora-Laszlo-1947-Csendelet-szekkel-Olaj-vaszon-Jelzett-60x40-cm-Keretben~II2989637
2989637
10295
450
Leírás: Móra László (1947-): Csendélet székkel. Olaj, vászon Jelzett 60x40 cm Keretben
: nagy_andras