Viski János (1891-1987): Vágtázó szekér. Olaj, vászon, jelzett. Dekora... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Viski-Janos-1891-1987-Vagtazo-szeker-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fakeretben-60x80-c~II2992251
2992251
10019
450
65000
Leírás: Viski János (1891-1987): Vágtázó szekér. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
: nagy_andras