Rudolf Alt (1812-1905)-Franz Xaver Sandmann (1805-1856): Rudas fürdő Budán. Das Bruckbad in Ofen. Rudolf Alt rajza alapján kőre rajzolt Xaver Sandmann, litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 12x18,5 cm
cca 1780 Mária Radna (Radna, Erdély, Románia) kegyelmes Szűzanya nagy rézmetszetű szentkép jelz : Franz G. Aug. in Ratna. Szélén kisebb sérülésekkel. Feltekerve. 31x43, 44x53 cm
Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Budavár visszavétele 1686-ban. Színes nyomat, papír. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Könyves Kálmán Rt. címkéjével. Dekoratív, korabeli, sérült fakeretben. 53x99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE