Pierre Lombart (1612/13-1681) metszése, Anthony van Dyck (199-1641) után: Philippus Comes Pembrokiae (Philip Herbert, 4th Earl of Pembroke.). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, körbevágott.
Thomas Hosmer Shepherd (1793 - 1864) - Robert Acon (1792-1880): New London Bridge, acélmetszet, papír, üvegezett fa keretben, foltos, 9x16 cm + Universität zu Philadelphia, acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11x14 cm
Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: II. Rákóczi Ferenc elfogatása Nagysáros várában. Színes nyomat, papír. XX. sz. eleje. Kissé foltos. Dekoratív, sérültt fakeretben. 61x74 cm
cca 1870 Divatillusztráció női fejdíszekről a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 31x23 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.