13984.
450. Lezárult gyorsárverés
Fotó
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
1908 Budafoki szőlészeti és borászati tanfolyam résztvevőinek csoportképe, nagyméretű fotó, Hollenzer és Okos budapesti fényképészek felvétele, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 38,5x23,5 cm (keret: 56x39,5 cm)