cca 1865-1900 Régi polgári család fotóalbuma, benne főleg osztrák fotósok műtermeiben készült fotókkal, 38 fotóval. Régi bársony fotóalbumban, réz rátéttel, fém kapoccsal, kopott borítóval, javított kötéssel, a réz rátéten sérüléssel, kis hiánnyal, a táblák egy részén sérüléssel, a fotók változó állapotban.
1929 Nagyon érdekes fotóalbum 3 nagy téma köré csoportosítható képekkel: Zugliget az 1920-as évek végén: üzletek, nyaralók, villák, táj; katonai témájú fotók: Horthy Miklós, Werth Henrik vezérkari főnök, hadgyakorlat, háttér, Budapesti és balatoni városképek: Balatonföldvár, Tihany, Budapest, Összesen több mint 100 fotó, egy ezredes hagyatékából
A Szkladányi család fotóhagyatéka a XIX. sz végétől a XX. sz második feléig. Fotók, kabinetfotók, részben nevesítettek, feliratozottak. Legalább 60 db fotó
1981 Budapesti Tavaszi Fesztivál. Dr. Juhász Béla miniszter, Háry Béla politikusok és a főváros képviselői a kiállításról készített fotók albumban. 12 fotóval Fotók 12x14 cm
cca 1900-1970 össz. 9 db, többségében Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátorhoz köthető fotó és fotólap, többek közt egy fotó a budapesti rakpartól, 5x7,5 és 23x17 cm közötti méretekben