cca 1975-1985 Az ENSZ, illetve a KGST tagjainak gyűlése / kongresszusa, össz. 72 db fotó, rajtuk nemzetközi küldöttségek, politikusok. 18x13 cm körüli méretben
1962 A fasizmus elleni harcban elesett amerikai hősök emlékművének koszorúzása (Tausz János, Nyers Rezső, Szarka Károly), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
1970 Politikus portrék: Németh Károly, Pullai Árpád, Gáspár Sándor; 3 db sajtófotó, lapokra ragasztva, feliratozva, pecséttel jelzettek, 11x7,5 cm és 7x5 cm között
cca 1950-60 Christian Dior divatfotó, Lénárt Angéla magyar modellel. Jelzés nélkül. Széle vágott. 13x7 cm / ca 1950-60 Christian Dior fashion photo, with Angéla Lénárt Hungarian model. Unsigned. Cut on the side. 13x7 cm
1982 Rory Gallagher ír bluesrock-gitárosról készült sajtófotó, kartonon német nyelvű, a Rockpalast koncertet beharangozó felirattal, fotó hátoldalán nyomtatott datálással és Ariola-Chysalis felirattal, 17,5x13 cm