1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
2 db könyv: Heymann, Robert: Carkszoje Szelo foglya. Ford.: Kozma Nándor. Bp., 1918, Kultura, (4)+144+(4) p. A borító Szántó Lajos munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes, sérült borítóval, több a fűzéstől elváló lappal. + Ismeretlen Tolsztoj. A Tolsztoj család hivatalos kiadása. Németül sajtó alá rendezte: René Fülöp-Miller. Ford.: Benedek Marcell és Havas József. Bp., é.n. [1928?], Révai, 321 p. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes, kopottas borítóval, sérült gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel, a fűzéstől elváló, kijáró lapokkal.