Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 321

Művészet és forradalom. Orosz-szovjet művészet 1910-1932. Art and Revolution. Russian-Soviet Art 1910-1932. Műcsarnok, 1987 november 5 - 1988 január 17. Bp., 1988, Szovjetunió Kulturális Minisztériuma. 2. javított kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18463.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Gergely Mariann (szerk.): Budapest Art Expo 1996. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18464.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Matthias Dietz - Michael Mönninger: 300 lights - leuchten - lampes. Taschen, 1993, kiadói papírkötés, német, angol és francia nyelven. A kötet betekintést nyújt a lámpadesign alakulásába a XX. század második felében.
18465.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
16

18466.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

18467.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Manoscritti. Miniature. Incunabuli legature. Libri figurati dei secoli XVI e XVIII. (Kiállítási és árverési katalógus). Milano, 1927, Libreria Antiquaria Ulrico Hoepli, (6)+173+(3) p. + 110 t. Olasz nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, részben kissé laza fűzéssel, tulajdonosi névbélyegzővel, az első 11 oldalon ceruzával beírt árakkal.
18468.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Balló László: Melchior Hefele bútorművészete Szombathelyen, Szülőföld Könyvkiadó, Szombathely, 2016. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag képanyaggal illusztrált, olvasatlan, szép állapotban
18469.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

Nagy Zoltán - Szulovszky János szerk.: A vasművesség évezredei a Kárpát-medencében. Szombathely, 2009, 260 p, kiadói papírkötésben, szép állapotban.
18470.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

Rózsa György: "Itt nyújt az élet örömet, fájdalmat, tövist és rózsákat". Kőrössy Albert Kálmán és a Munkácsy utcai gimnázium Bp., 2014. Pauker. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval
18471.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

Petényi Katalin: Barcsay Jenő. Bp., 1974, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. A szerző, Petényi Katalin (1941-) Balázs Béla-díjas filmrendező, filmdramaturg, vágó, művészettörténész, egyetemi tanár, érdemes művész által DEDIKÁLT példány. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18472.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Haraszty. Haraszty István. Retrospektív kiállítás. A Retrospective exhibition 1963-1998. Bp., 1998, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Haraszty. Haraszty István szobrászművész kiállítási katalógusa. Bp., 2001., Mandula Press Bt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18473.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
13

Novotny Tihamér, Wehner Tibor (szerk.): A szentendrei Vajda Lajos Stúdió (antológia). Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület, 469 p. efZámbó István, feLugossy László, Aknay János, Wahorn András, Bukta Imre és mások műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
18474.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft