Szinyei Merse Anna: Mészöly Géza. A magyar festészet mesterei - II. sorozat 7. köt. Bp., 2015, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Mészöly Géza műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel.
Hegyi Lóránd: Fehér. Képek 2001-2004. Paintings 2001-2004. Ford.: Szöllősi Judit. Bp., 2005, KOGART. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész, Fehér László (1953-) Kossuth-díjas festőművész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Benne két Fehér László kiállítási meghívóval (2005 Fehér Képek 2001-2004, 2007 Fehér László Works 1975-2007, Ludwig Múzeum.) Kiadói papírkötés.
Matzon Ákos: Net. Bp., 2004, VUDAK. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Rockenbauer Zoltán: Matzon Ákos. Szerk.: Molnár Magda. Bp., 2012, Faur Zsófi Galéria és Könyvkiadó. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Fábián László-Fernando González Gortázar: Konstrukciók struktúrák a magyar építészetben és képzőművészetben. Bp.,2006, Építészet és Művészet Kévés Stúdió Galéria. Magyar és spanyol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Bak Imre, Csete György, Deim Pál, Fajó János, Farkas Ádám, Gulyás Gyula, Haraszty István, Hencze Tamás, Józsa Bálint, Kévés György, Konok Tamás, Mengyán András, Rákossy Ani...
Woldemar von Seidlitz: Geschichte des Japanischen Farbenholzschnitts. Dresden, 1923, Wolfgang Jess. Vierte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Fény a földön. Az "Év természetfotósa" két évtized nyertes képei. Főszerk.: Rosamund Kidman Cox. David Attenborough előszavával. Ford: Schmidt András. BBC Books. Pécs,2005.,Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.