Blin de Sainmore: Héroides ou Letteres en Vers. Hozzákötve: Lettre de Gabrielle D'Étrées A Henri IV. Hozzákötve: Lettre de Sapho A Phaon. Hozzákötve: Lettre de Jean Calas. hn., 1766-1767, Sébastien Jorry, 32+71+VI+7-32-40 p.+4 (acélmetszetek) t. Szövegközti és egészoldalas acélmetszetekkel. Francia nyelven. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.