18320.
450. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Kozma Nándor: Hadimilliomosok. Bp., 1918, Táltos, 236+(12) p. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány sérült lappal, az előzéklap és a címlap kijár.