Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.;
A "Székely...
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000011/Rudolf-van-Wehrt-Egy-nep-menekul-Ford-Barath-Ferenc--A-Szekely-Egyetemi-es-Foiskolai-Ha~II2957965
2957965
18340
450
Books: Military
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71 EUR, 4,00 USD
LeÃrás:
A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, gerincen apró sérülésekkel, máskülönben jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert