16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD
Szilágyi Sándor: Erdélyország története tekintettel mivelÅ‘désére. I. köt. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv kiadása és nyomása, 1 (hártyapapÃrral védett dÃszcÃmlap, Báthori István, kÅ‘nyomat) t.+XV+462+4 p.; ElsÅ‘ kiadás. Korabeli enyhén kopott félvászon-kötés, márványozott lapszélekkel