Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Leírás:

Kreitner Gusztáv: Gróf Széchényi Béla keleti utazása India, Japan, China, Tibet, és Birma országokban. Bp.,1882, Révai, XVI+1028 p. Számos szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borító hátoldala foltos, sérült és laza kötéssel, címlap sérült, első néhány lap jobb felső sarkában sérült, utolsó néhány lap kijár; térkép melléklet kijár, sérült és hiányos, függelékek nélkül./Gilt, and painted linen-binding, damaged condition, with illustrations, in Hungarian language.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pk