Könyvek: Vallás

Tételek száma: 39

18829.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 061,01
1 142,86
18830.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
84,88
91,43
Horváth János: Az ékesszóllás a koporsóknál. Weszprém, 1816., Számmer Klára, XVI+357+2 p. Korabeli kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a címlapon bejegyzéssel és régi bélyegzéssel, néhány lap kissé foltos, 320-353. oldalak között a lapok színe más, feltehetőleg más színű papírokat használt a nyomda.
18831.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
The Englishmans Greek Concordance of the New Testament; Being an Attempt at a Verbal Connection Between the Greek and the English Texts: Including a Concordance to the Proper Names, with Indexes, Greek-English, and English-Greek. New York, 1858, Harper & Brothers, 882+(2) p. Második kiadás. Angol nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kisebb sérüléssel.
18832.

The Englishman's Greek Concordance of the New Testament; Being an Attempt at a Verbal Connection Between the Greek and the English Texts: Including a Concordance to the Proper Names, with Indexes, Greek-English, and English-Greek. New York, 1858, Harper & Brothers, 882+(2) p. Második kiadás. Angol nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kisebb sérüléssel.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Vizsolyi Biblia. I-II. kötet. Bp., 1990, Helikon. Az 1590-ben Vizsolyban nyomtatott Károlyi-biblia első kiadásának reprint kiadása. Kísérőfüzettel. Kiadói dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű műbőr kötések, kiadói kartondobozban, az egyik kötet kissé kopott, a kartontok sérült.
18833.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
[Manuel Álvares (1526-1582)] Emanuelis Alvari: Liber II. De Constructione octo partium orationis in usum mediae, et supremae grammatices classium. Budae, 1798, Typ. Regiae Universitatis Pestanae, 192 p. Latin nyelven. Papírkötés, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel, a borítón címkével.
18834.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Subhadra Bhikschu: Buddhista katekizmus. Bevezetés a Gótamo Buddha tanába. Ford.: Erőss Lajos. Debrecen, 1906, Hegedüs és Sándor, 82 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, szétváló fűzéssel, kisebb lapszéli foltokkal.
18835.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
13
Nagy papok életrajza. Írták: Liszkay József, Szeberényi Gusztáv, Győr Vilmos, Makka Domokos, Bartók György. Protestans Theologiai Könyvtár IV. évf. IX. kötet. Bp., 1877, Franklin, 8+298+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foxing foltos lapokkal.
18836.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Áts Benjámin: A hét fájdalmu boldogságos Szűz Mária nyomait követőknek mennybe vezető Arany Koronája, azaz: a mennyei fényességgel ragyogó Isten Szent Anyjához ébresztő imádságos és énekeskönyv, melyet az ájtatos keresztény katholikus híveknek örök lelki üdvök elnyerésére szerzett - - atya, Szent Ferencz-rendi áldozár, pesti hitszónok és missionárius. Budapest, 1877, Bucsánszky Alajos, 1 t.+8+432 p. Egész oldalas és szövegközti illusztrációkkal. Korabeli kopott félbőr-kötésben, kissé sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, egy lap szélén kis sérülésekkel.
18837.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Annus a nativitate salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXXXIV dierum CCCLXV. Stylo Gregoriano, et Juliano deuductus, sive Calendarium in in usum utriusque Ecclesiae R. Catholicae, ... Hozzákötve: Schematismus inclyti Regni Hungariae patriumque eidem adnexarum. Cum Schmatismo Literario eiusque indice subnexo pro anno 1834. Hozzákötve: Schematismus Literarius, sive nomina eorum, qui rem scholasticam per Regnum Hungarae, et procincias eidem adnexas procurant anno MDCCCXXXIV.  Budae, 1834., Typogr. Regiae Scient. Univers. Hungaricae, XXI p.+13+12+17 sztl. lev.+438+2+107+1 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötésben, régi intézményi bélyegzésekkel, de belül jó állapotban.
18838.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Simon Róbert: Iszlám kulturális lexikon. Bp., 2009, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, újszerű állapotban.
18839.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
18840.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft