2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Kálvin János institutioja 1536. Ford.: Dr. Victor János. Bevezető tanulmányokkal ellátták: Dr. Révész Imre, és Dr. Vasady Béla. Református Egyházi Könyvtár XIX. köt. Bp., 1936, Magyar Református Egyház (Bethlen Gábor-ny.), CLXIV+400 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincnél sérült borítóval.