2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Bp., 1928, Palladis Rt., 319+(1) p. + 20 t. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, 30x23,5 cm.