Bolhapiac Tételek száma: 466
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2888009
12859
450
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, vegyes állapot, garancia nincs! 2888006
12860
450
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, vegyes állapot, garancia nincs! 2964589
12861
450
Flea Market
Régi fém színházi táska, sérült, 17x15 cm 2994775
12862
450
Flea Market
2934989
12863
450
Flea Market
Vegyes bizsu fülbevaló, karkötő, hajpánt tétel 2955276
12864
450
Flea Market
Fémfeldolgozó KSZ jelzett, ópium mérleg, kopottas állapotban, 15x12 cm + 2 darab súly 2747862
12865
450
Flea Market
Retró nyaklánc, h: 49-56cm 2747864
12866
450
Flea Market
2748860
12867
450
Flea Market
Vegyes bizsu övcsattok. Vegyes méretben, állapotban. 2747859
12868
450
5500
Flea Market
Retró nyaklánc, h: 47-53cm 2748872
12869
450
Flea Market
Vegyes bizsu fülbevalók és klipszek. 2990042
12870
450
Flea Market
cca 1920 Kreutle Ferencz Budapest bélyegtartó dobozka, lovaskocsi motívummal festett, 14x6x4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft