Bolhapiac Tételek száma: 466
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2992005
12943
450
Flea Market
Antik Solingen olló, kopással, jelzéssel, h: 18 cm 2989767
12944
450
Flea Market
Faber Castell műanyag ceruzás doboz 6 db ceruzával 2991734
12945
450
Flea Market
4 db különféle rózsafüzér 2992964
12946
450
Flea Market
Bőr bankjegy tárca sok rekesszel 18 cm 2992600
12947
450
Flea Market
2 db újszerű állapotú bőr pénztárca és kártya tartó 12, 10 cm 2991612
12948
450
Flea Market
16 db borotvapenge (közte 5 Figaro, 2 ÁLTAFO penge, stb.) 2991749
12949
450
2200
Flea Market
Solingen antik pipere eszköz, tartójában. Kopással, jelzéssel, h: 6,5 cm 2749352
12950
450
Flea Market
Retró karácsonyi fülbevaló. h: 6cm 2747273
12951
450
Flea Market
Retró mandzsettagomb pár. 2994812
12952
450
Flea Market
Markó Károly festmény réz tábla 10x5 cm 2994813
12953
450
Flea Market
Special superhard töltőtoll bakelit 2994811
12954
450
Flea Market
Festett vas Krisztus plakett, kis sérüléssel d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft