Bolhapiac Tételek száma: 466
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2993043
12603
450
Flea Market
Antik kézzel festett tükrös fa ládika, kopással, 16x11 cm 2991969
12604
450
Flea Market
2991469
12605
450
Flea Market
Antik bronz súlykészlet, hiányos 2991457
12606
450
Flea Market
Antik bronz töltényhüvely, m: 15,5 cm 2991456
12607
450
Flea Market
Pisilő kisfiú alakos bronz gyűrűtartó, m: 7,5 cm 2991450
12608
450
Flea Market
Fischer barométer és higrométer, kopással, nem működik, h: 27 cm 2987482
12609
450
3200
Flea Market
Antik festett ékszeres szekrényke, kopással, 15x10x7 cm 2987492
12610
450
3400
Flea Market
Antik öntött bronz kínáló, áttört mintával, jelzés nélkül, kopással, d: 21,5 cm 2987495
12611
450
7500
Flea Market
Hermes Baby márkájú mechanikus írógép eredeti tokjában, jó állapotban 2989754
12612
450
Flea Market
WMF habüst, rozsdamentes acél, jelzéssel, kopással, d: 33 cm 2987611
12613
450
Flea Market
Török réz díszkaraffa. Jelzett, jó állapotban, m: 40 cm 2986196
12614
450
Flea Market
10 darab mesefilm dvd és vhs, közte Mézga család mesék Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft