Design - divat Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2962570
12447
450
Design - fashion
ca 1960 Mokka, retró üvegbetétes kávéfőző / coffe maker 38 cm 2967713
12448
450
15000
Design - fashion
Ónix és fém tárcsázós telefon, kábellel, működőképes, kb. 25x20 cm 2937005
12449
450
15000
Design - fashion
Prada retro napszemüveg. Jelzett 15 cm 2832544
12450
450
Design - fashion
Design asztali lámpa, kopásokkal, nincs kipróbálva, m: 37 cm 2806828
12451
450
Design - fashion
Renato Balestra velúr női válltáska, jelzett, megkímélt állapotban (a márkajel varrása részben elvált), 35x30 cm 2806807
12452
450
Design - fashion
Mazzini Firenze női kézi táska, jelzett, újszerű állapotban, 30x23 cm 2866328
12453
450
Design - fashion
Pierre Cardin szürke férfi zakó, 100% gyapjú, megkímélt, jó állapotban, 50-es méret + sötétkék, csíkos nyakkendő, tisztításra szorul (egy-két kisebb folt) 2921186
12454
450
Design - fashion
Design gyűrűtartó, csiszolt üveg tálkával, kis kopással, lekopott címkével jelzett, m: 7,5 cm, d: 9 cm 2925374
12455
450
Design - fashion
Playboy motívumos bőr táska: Jelzett 37 cm 2934744
12456
450
3400
Design - fashion
Paris mintás ékszertartó, fém, fa, kopással, m: 38 cm 2928024
12457
450
Design - fashion
Vegyes bizsu tétel: nyakláncok, fülbevalók 2976813
12458
450
2200
Design - fashion
Férfi irhasapka, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft