Design - divat Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2970968
12411
450
Design - fashion
Lapis lazuli többsoros nyaklánc + karkötő 2973032
12412
450
3800
Design - fashion
Türkiz nyaklánc, h: 48 cm 2909459
12413
450
Design - fashion
Bizsu nyakláncok, gyöngysorok, karkötő, össz. 6 db 2987932
12414
450
Design - fashion
Schabra polgári stílusú karnisdísz, cca 330x26 cm, jelzett, jó állapotban 2987934
12415
450
3800
Design - fashion
Pávatoll legyező, jó állapotban, d: 29 cm 2990105
12416
450
Design - fashion
Apples bőr irattáska, újszerű, 42x36 cm 2990355
12417
450
Design - fashion
Monarchy bőr aktatáska, kopással, 38x30 cm 2990339
12418
450
Design - fashion
2 darab bőr női táska, dizájnos darabok, jó állapotban, h: 35 cm 2986649
12419
450
Design - fashion
4 darab faragott keleti dísz, váza, mécsestartó, dombormű, jó állapotban 2991343
12420
450
Design - fashion
Levél alakú fa kínáló, jó állapotban, 38x22 cm 2989454
12421
450
Design - fashion
Pikai stóla, 180x70 cm, újszerű állapotban 2991516
12422
450
Design - fashion
Temys kék design táska, jó állapotban, 38x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft