2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Örvös János (szerk.): Balaton-felvidék útikalauz. Fekete-fehér fényképekkel illusztrált. Bp., 1965.,Sport. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. + Zákonyi Ferenc: Tihany. Balatonfüred, 1963, Veszprém Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal, kijáró lapokkal.