Jada Boss 429 + Burago Ferrari Testarossa, sérüléssel, kopással, h: 18... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/450/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Jatekok~500016/Jada-Boss-429-plus-Burago-Ferrari-Testarossa-serulessel-kopassal-h-18-21-cm~II2991880
2991880
13039
450
Toys, board-games
Leírás: Jada Boss 429 + Burago Ferrari Testarossa, sérüléssel, kopással, h: 18-21 cm
: tg