Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 249

Réz kínáló tál lábas. D: 31 cm gazdag díszítéssel
12009.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
3 db kézzel festett selyem kép: Virágot szedő pár. Kutya. jelzett. 24x19 cm, 17x19 cm Dekoratív üvegezett keretben
12010.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,02
9,71
Jáde dobozka, ékszertartó, d: 8 cm
12011.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Iparművész tálca. Címkével jelzett, réz d: 31 cm
12012.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Bőr pipere bőrönd tartozékokkal 12x24 cm
12013.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Thangka Aveloki Teshvara Kína XX. sz első fele. Festett vászon 49x91 cm Hátul foltos, kopott
12014.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
Thangka Geszer Kán ábrázolással Monggólia XX. sz közepe. Nyomat vásznon 75x90 cm
12015.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
Réz kottatartó, kopott, 20x16 cm
12016.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Alpakka gyertyatartó monogrammal 24 cm
12017.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
5 db Porschinger Glass Frauenau Brilliant likőrös pohár. Jelzett 14 cm cca 1950
12018.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Tibeti fali dísz. Kézzel írt feliratokkal. Bambusz, fa. rajta kínai érme 25x40 cm
12019.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
2 db kovácsoltvas gyertyatartó párban 69 cm
12020.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft