Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2988752
12009
450
Antique
Réz kínáló tál lábas. D: 31 cm gazdag díszítéssel 2989549
12010
450
3400
Antique
3 db kézzel festett selyem kép: Virágot szedő pár. Kutya. jelzett. 24x19 cm, 17x19 cm Dekoratív üvegezett keretben 2992602
12011
450
Antique
Jáde dobozka, ékszertartó, d: 8 cm 2989032
12012
450
Antique
Iparművész tálca. Címkével jelzett, réz d: 31 cm 2989275
12013
450
Antique
Bőr pipere bőrönd tartozékokkal 12x24 cm 2993466
12014
450
30000
Antique
Thangka Aveloki Teshvara Kína XX. sz első fele. Festett vászon 49x91 cm Hátul foltos, kopott 2993493
12015
450
Antique
Thangka Geszer Kán ábrázolással Monggólia XX. sz közepe. Nyomat vásznon 75x90 cm 2990030
12016
450
Antique
Réz kottatartó, kopott, 20x16 cm 2994096
12017
450
Antique
Alpakka gyertyatartó monogrammal 24 cm 2988699
12018
450
Antique
5 db Porschinger Glass Frauenau Brilliant likőrös pohár. Jelzett 14 cm cca 1950 2988696
12019
450
Antique
Tibeti fali dísz. Kézzel írt feliratokkal. Bambusz, fa. rajta kínai érme 25x40 cm 2994511
12020
450
Antique
2 db kovácsoltvas gyertyatartó párban 69 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft