Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2990018
12021
450
3800
Antique
Feng XIao kínai teás kanna jelzett. Ezüstözött fém. 12x16 cm 2937232
12022
450
Antique
2994531
12023
450
24000
Antique
Francia antik manikűr szett, 2 db hiánnyal, eredeti sérült dobozában 2993394
12024
450
Antique
3 db aranyozott toll, jelzettek, h: 8-9 cm 2993403
12025
450
Antique
Golyóstoll ezüst(Ag) burkolattal, jelzett, kopásnyomokkal, h: 14 cm, bruttó: 20,7 g 2993184
12026
450
30000
Antique
Bross vatikáni látképpel, kézzel festett, XIX. sz, réz keretben, apró csorbákkal, d: 50 mm 2994829
12027
450
Antique
Festőművész festő palettát ábrázoló réz pecsétnyomója 4,5 cm 2987585
12028
450
Antique
1903 Kassai Rákóczi Kiállítás emlékére pecsétnyomó, 3,5×3,5 cm 2994522
12029
450
Antique
Szecessziós, antik fém szivarvágó, 13,5 cm 2991995
12030
450
Antique
Antik monogramos pecsétnyomó, h: 5,5 cm 2992000
12031
450
Antique
Antik lovas mintás monogramos bronz pecsétnyomó, h: 4,5 cm 2991984
12032
450
Antique
cca 1820 Heinrich Alajos pecsétnyomó, h: 4,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft