Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban
cca 1900 Antik bronz tintatartó, bronz szerelékkel, 10x10x9 cm + Tollhegytartó tálka, 14,5x10,5 cm, utóbbi "Geschutzt" jelzéssel. Kopással, összességében szép állapotban
Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm
Antik kupa. Mutatós bordó fajansz betéttel, finom arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, bronz szerelékes talpon, szép állapotban, címkével jelzett, m: 19 cm