Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 249

Antik ovális bonbonier, ezüstözött réz, üveg, 4 félgömb lábon, üvegbetéten pattanással, fém részén kopással, 12,5x9,5x7 cm
12106.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban
12107.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
Szecessziós fonódó indán levél díszítéses gyufatartóval női fej alakos hamuzó, jelzés nélkül, szép állapotban, 15x8x14 cm
12108.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
Szecessziós üvegbetétes asztali kínáló, ezüstözött fém, üveg, egyik betét pótolt, jelzett, kopással, 22x13x21 cm
12109.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
cca 1900 Antik bronz tintatartó, bronz szerelékkel, 10x10x9 cm + Tollhegytartó tálka, 14,5x10,5 cm, utóbbi Geschutzt jelzéssel. Kopással, összességében szép állapotban
12110.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
12111.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm
12112.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
12113.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
Antik kupa. Mutatós bordó fajansz betéttel, finom arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, bronz szerelékes talpon, szép állapotban, címkével jelzett, m: 19 cm
12114.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
50,40
54,29
12115.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
12116.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Antik szürke fém art deco ovális alakú gyertyatartó,kis kopásokkal,jelzés nélkül Talp: 11 cm
12117.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,24
18,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft