Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 249

Art deco lekerekített háromszög alakú tömör bronz talpán ,,Geschützt-Real Bronce jelzéssel, plasztikus gyertyatartóval, kopásokkal-patinával, korának megfelelő, szép állapotban
12118.

Art deco lekerekített háromszög alakú tömör bronz talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, plasztikus gyertyatartóval, kopásokkal-patinával, korának megfelelő, szép állapotban

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
12119.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,
12120.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,24
18,57
Asztali kerek körmintás réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló,patinával,alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, korának megf.állapotban.9,6 x10 cm
12121.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,20
27,14
Antik bronz tömör Fali gyertyatartó,korának megf.kopásokkal,falra szereléshez bronz tartóval 24 cm
12122.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
12123.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
12124.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
228,57
12125.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
12126.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
Antik francia ezüstözött gyertyatartópár, kopásokkal, deformációval, jelzés nélkül, m: 27 cm
12127.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
12128.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
12129.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft