Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2832585
12130
450
40000
Antique
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 2 dobozban, jelzett, szép állapotban. 36 db: 12db villa, kanál, kés. 2927026
12131
450
40000
Antique
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm 2927028
12132
450
40000
Antique
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm 2703224
12133
450
Antique
Jelzés nélkül: Hölgy portré, miniatűr, minimális kopásokkal, 6x4,5 cm 2832517
12134
450
15000
Antique
Keleti lakk váza, gyöngyházberakásokkal, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 45 cm 2832523
12135
450
Antique
Szecessziós jellegű hölgy, könnyített fém, bronzírozva, fali, kis kopásokkal, d: 30 cm 2840694
12136
450
Antique
2 db ezüstözött kínáló, jelzett, d: 11 cm 2937025
12137
450
Antique
2937028
12138
450
15000
Antique
Art deco tortalapát. Ezüst nyelű, szaru. Jelzett 21 cm 2835823
12139
450
Antique
Régi, ezüstözött fém óralánc, h: 24 cm 2703297
12140
450
Antique
Régi fém óralánc, kopott, h: 33 cm 2709342
12141
450
Antique
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft