https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 249

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Virágtartó kaspó. Kalapált réz, figurális díszítéssel. d: 26 cm
1
12094.

Virágtartó kaspó. Kalapált réz, figurális díszítéssel. d: 26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1960-1970, Mozambik, csont faragvány dobozka. Csont, fa, kopással, 9x7x10 cm
1
12095.

cca 1960-1970, Mozambik, csont faragvány dobozka. Csont, fa, kopással, 9x7x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
1
12096.

Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Íróasztali készlet. Tintatartó és tolltartó 24 cm, tapperrel. Üvegbetét Schneider jelzéssel. Egyik üvegbetét alja hiányzik
1
12097.

Íróasztali készlet. Tintatartó és tolltartó 24 cm, tapperrel. Üvegbetét Schneider jelzéssel. Egyik üvegbetét alja hiányzik

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
1
12098.

Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
EUR
,
57,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
1
12099.

Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
EUR
,
42,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik fa Pipatórium. Antik faragott fa félkör alakú hosszú szárú pipáknak való fali pipatartó polc 6 db pipának, politúrozott esztergált oszlopokkal és végekkel, réz pipa rögzítő szerelékekkel,látványos, szép állapotban. 40x40cm
1
12100.

Antik fa Pipatórium. Antik faragott fa félkör alakú hosszú szárú pipáknak való fali pipatartó polc 6 db pipának, politúrozott esztergált oszlopokkal és végekkel, réz pipa rögzítő szerelékekkel,látványos, szép állapotban. 40x40cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
EUR
,
80,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Antik kosárka. Vendéglői Gyümölcs kosár, gyártó Moritz Hacker (jelzett),alján "Keleti kávéház" felirattal, kb.1910,Ausztria , korának megfelelő állapotban (egyik dísz golyócska lekopott ezüstözéssel) d: 21,5 cm
1
12101.

Antik kosárka. Vendéglői Gyümölcs kosár, gyártó Moritz Hacker (jelzett),alján "Keleti kávéház" felirattal, kb.1910,Ausztria , korának megfelelő állapotban (egyik dísz golyócska lekopott ezüstözéssel) d: 21,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
EUR
,
42,86
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm
1
12102.

Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
EUR
,
171,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
1
12103.

Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Asztali lámpa. Impozáns lámpa két figurával, anya és lánya,kezében gyümölcs, spiáter figurák,réz szerelékek, hibátlan antik üvegbúrával fa talpon,szép állapotban, Új kábelezéssel és reosztátos kapcsolóval. 56x18 cm
1
12104.

Asztali lámpa. Impozáns lámpa két figurával, anya és lánya,kezében gyümölcs, spiáter figurák,réz szerelékek, hibátlan antik üvegbúrával fa talpon,szép állapotban, Új kábelezéssel és reosztátos kapcsolóval. 56x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
EUR
,
102,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm
1
12105.

Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
EUR
,
42,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz