cca 1902-1910 A freudenaui Duna-kikötő megnyitása Bécsben Ferenc József jelenlétében (Eröffnung des Freudenauer Schutz- und Winterhafens in Wien). Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 24x33 cm