Órák Tételek száma: 138
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2929994
12381
450
Watches
Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm 2832243
12382
450
30000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm 2816137
12383
450
15000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra. kissé sérült zománc számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm 2791409
12384
450
Watches
Cotto kézi felhúzós karóra. Hibátlan számlappal, dátum funkcióval, karcos plexivel, működik d: 35 mm 2937011
12385
450
15000
Watches
Waterham Watch zsebóra kissé sérült számlappal, működik, d: 53 mm 2840959
12386
450
Watches
Ezüst tokos mechanikus, női zsebóra, működik, jelzett, d: 29 mm 2965350
12387
450
Watches
cca 1950 Felicia svájci frakk óra, 17 köves, felhúzós szerkezet, működik, kis kopással, d: 40 mm 2921886
12388
450
Watches
Rolex oyster replika automata karóra. Működik d: 35 mm 2791086
12389
450
15000
Watches
Helsa ékszeróra kézi felhúzós fém. d: 6 cm 2953298
12390
450
Watches
Poljot karóra, 17 köves, bőr szíjjal, működik, d: 3,6 cm 2791374
12391
450
Watches
Calrin kézi felhúzós karóra 25 köves szerkezettel működő állapotban, d: 34 mm 2832298
12392
450
50000
Watches
Roskopf vasutas zsebóra, hátoldalán vadászkutya jelenet, mechanikus szerkezettel, számlapon kis sérülés, gyűjtői darab!, működik d: 50 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft