Órák Tételek száma: 138
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2992884
12297
450
Watches
Zaria 16 köves, mechanikus női karóra, szíj nélkül, működik, d: 20 mm 2987562
12298
450
Watches
Aspen modern zsebóra, bőr tokban, jó állapotban, számlap d: 30 mm 2991366
12299
450
Watches
2 db régi zsebóra, sérült, hibás állapotban, d: 42-50 mm 2866267
12300
450
Watches
Geneva kvarc férfi karóra, fém szíjjal, elemcserére szorul, d: 30 mm 2866274
12301
450
Watches
Kontakt Glamour Line színes kövekkel díszített kvarc női karóra, ékszeróra, gyöngyház számlappal, fém szíjjal, sérült, nem jár, 35x45 mm 2882317
12302
450
Watches
Geneva női kvarc karóra, strasszokkal díszített, szögletes tokkal, bőr szíjjal, némi kopással, működik, 32x32 mm 2866135
12303
450
Watches
Ricardo Rosra kvarc férfi karóra, fém szíjjal, használt állapotban, működik, d: 40 mm 2991560
12304
450
Watches
Doxa Anti-Magnetic férfi karóra, kopásokkal, szíj nélkül, nem működik, d: 34 mm 2866123
12305
450
Watches
Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, jó állapotban, működik, d: 30 mm 2866263
12306
450
Watches
Geneva kvarc női karóra, fém szíjjal, működik, d: 24 mm 2925942
12307
450
Watches
Fero Feldmann Antimagnetic női karóra, másodpercmutatós, gyöngyház számlappal, nincs kipróbálva, d: 21 mm 2866286
12308
450
Watches
Geneva kvarc karóra, türkiz színű, zománcozott fém tokkal, szilikon szíjjal, kis kopással, működik, d: 32 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft