https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 138

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm
12333.

Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm
12334.

Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
100,80
EUR
,
108,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Régi óraüvegek, többféle méretben, eredeti csomagolásban
12335.

Régi óraüvegek, többféle méretben, eredeti csomagolásban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Szecessziós stílusú Junghans asztali óra, fém házzal, nem működik, korának megfelelő állapotban, m: 11,5 cm
12336.

Szecessziós stílusú Junghans asztali óra, fém házzal, nem működik, korának megfelelő állapotban, m: 11,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
2
Bayard hatalmas francia art deco kandallóóra, márvány testtel, bronz figurális szoborral díszítve, 8 napos szerkezettel, működik, kis kopással, 54x15x32 cm
12337.

Bayard hatalmas francia art deco kandallóóra, márvány testtel, bronz figurális szoborral díszítve, 8 napos szerkezettel, működik, kis kopással, 54x15x32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
530,50
EUR
,
571,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm
12338.

Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
EUR
,
171,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm
12339.

Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
238,73
EUR
,
257,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm
12340.

Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
12341.

Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
3db quartz karóra, részben jár, szép állapotban.
12342.

3db quartz karóra, részben jár, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Fanex 18k arany tokos női karóra, gyöngyház számlappal, működik, jelzett, 14x26mm
12343.

Fanex 18k arany tokos női karóra, gyöngyház számlappal, működik, jelzett, 14x26mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
116,71
EUR
,
125,71
USD
Ajánlatok száma:
0
14 db fém óraszíj és 2 db kapocs, kis kopásokkal.
12344.

14 db fém óraszíj és 2 db kapocs, kis kopásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz