Nagy méretű antik bronz buddhista szobor, tűzzománcos díszítéssel, cca XIX. sz. vége, lezárt, felszentelt állapotban, kopással, jelzés nélkül, m: 43 cm
L. Galli & Raffaello Vignali: Dante Alighieri bronz mellszobra. cca 1905. Az olasz testvérek budapesti szoboröntödéjében készültek a Millenniumi emlékmű szobrai is. 16x14 cm
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm