Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 99

12160.

Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 191,71
1 314,29
Nagy méretű antik bronz buddhista szobor, tűzzománcos díszítéssel, cca XIX. sz. vége, lezárt, felszentelt állapotban, kopással, jelzés nélkül, m: 43 cm
12161.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71
Antik egyiptomi fáraó szobor, középen javított, kerámia, kopással, jelzés nélkül, m: 37 cm
12162.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
L. Galli & Raffaello Vignali: Dante Alighieri bronz mellszobra. cca 1905. Az olasz testvérek budapesti szoboröntödéjében készültek a Millenniumi emlékmű szobrai is. 16x14 cm
12163.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Lantos Györgyi (1953-): A hullámokon. Bronz szobor, márvány talapzaton, melyre ragasztással is erősítve van. Jelzéssel, jó állapotban, m: 23,5 cm
12164.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
12165.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14
12166.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Nencho Russev (1943-): Tánc. Bronz szobor alabástrom talapzaton, minimális kopottsággal, m: 19 cm
12167.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86
Jelzés nélkül: Trombitás puttó. Öntöttvas. h: 35 cm
12168.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
Bronz bogár figurák, részletgazdag szobrocskák 6, 11 cm
12169.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Kiss György (1852-1919) Nyáját védő pásztor. Festett gipsz, jelzett, sérült 33 cm
12170.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00
12171.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
108,81
120,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft