12257.
450. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
60 000 Ft
162,16 EUR, 176,47 USD
Bécsi bronz szobor, Franz Xaver Bergmann, fácán, hidegen festett, jelzett, sorszámozott, egyik lába sérült, korának megfelelő kopásokkal, h: 16 cm, m. 12 cm / Wiener Bronze, Franz Xaver Bergmann, signed, numbered, one foot damaged