12255.
450. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
95 000 Ft
256,76 EUR, 279,41 USD
Laczák Géza (1951-): Posztmodern kompozíció, fém, aranyozott fém, márvány talpon, hibátlan, jelzett, m: 41 cm