Térképek

Tételek száma: 48

cca 1915 Kolomea (Ukrajna) és környéke, katonai térkép, hátoldalán kézzel írt feljegyzésekkel, körbevágva, 56x38 cm
16130.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
cca 1930-1939 Európa politikai térképe, hozzá ráilleszthető hártyapapír az 1939. áprilisi határokkal, 1 : 18.000.000, M. kir. Állami Térképészet, kissé sérült, 38x29 cm
16131.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
1985 Magyarország Camping térképe, hátoldalán a kempingek táblázatos listájával, jelmagyarázattal és tájékoztatóval, 79,5x56,5 cm
16132.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
1942 A Föld országai, kiadja: Kókai Lajos, ragasztott, 78×116 cm
16133.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Ázsia és Polinézia, 2 db térkép
16134.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
cca 1910 Közép-Európa vasúti térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, szakadással, 47×59 cm
16135.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
1903 Der Nordosten der Österreichisch-Ungarischen Monarchie mit den angrenzenden Gebieten des Russischen Reiches / Az Osztrák-Magyar Monarchia északkeleti részének és az Orosz Birodalom szomszédos területeinek térképe, 1 : 2.000.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb lapszéli szakadásokkal, 67,5x49,5 cm
16136.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
cca 1982 Magyarország térképe, 1 : 500.000, MN Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, 108x77 cm
16137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1966 Magyarország földtani térképe, L-34-II-Budapest, 1 : 200.000, Magyar Állami Földtani Intézet, kissé sérült, koszos, 96x69 cm
16138.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Használati utasítás Magyarország távolsági térképéhez. Bp., 1900, Kereskedelemügyi M. Kir. Ministerium,(Károlyi György-ny.), vászonra kasírozva, a széleken ceruzás jegyzetekkel, a vászon hátoldala foltos, 45x61 cm
16139.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
cca 1845 Pianta della citta di Milano / Venezia. Atlante Geografico dellItalia - Regno Lombardo-Veneto No. 10-11. / Milánó és Velence rézmetszetű térképe, sérülésekkel, 61x42,5 cm
16140.

cca 1845 Pianta della citta di Milano / Venezia. Atlante Geografico dell'Italia - Regno Lombardo-Veneto No. 10-11. / Milánó és Velence rézmetszetű térképe, sérülésekkel, 61x42,5 cm

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
1897 Az Osztrák-Magyar Monarchia és Közép_Európa utazási térképe. Kis beszakadással 30x40 cm
16141.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft