Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 556

1905. Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18. bronz emlékérem (36mm) T:AU
31514.

1905. "Schweidel József 1849 október 6. / 1905 Zombor május 18." bronz emlékérem (36mm) T:AU

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
~1920. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:XF ph. ezüstözés lekopott
31515.

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:XF ph. ezüstözés lekopott

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
~1920. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete bronz díjérem (36mm) T:2 ph.
31516.

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1928. MGOE Újpesti Fiókja / 1928. évi kiállításának I. díja kétoldalas, aranyozott bronz díjérem füllel. Szign.: Dömötör (36mm) T:AU,XF
31517.

1928. "MGOE Újpesti Fiókja / 1928. évi kiállításának I. díja" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem füllel. Szign.: Dömötör (36mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
~1920-1930. DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI / DOMINUS zománcozott bronz jelvény fatáblán (146x98mm) T:XF
31518.

~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI / DOMINUS" zománcozott bronz jelvény fatáblán (146x98mm) T:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
~1930. Becsülettel élj és küzdj! irredenta bronzozott fém emlékérem (67mm) T:VF kopott bronzozás, anyaghiba, hátoldalán csavarhelyekkel
31519.

~1930. "Becsülettel élj és küzdj!" irredenta bronzozott fém emlékérem (67mm) T:VF kopott bronzozás, anyaghiba, hátoldalán csavarhelyekkel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1931. A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.) jelzett Ag emlékérem füllel (11,02g/0.800/27mm) T:XF / Hungary 1931. A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.) hallmarked Ag commemorative medallion with ear (11,02g/0.800/27mm) C:XF
31520.

1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" jelzett Ag emlékérem füllel (11,02g/0.800/27mm) T:XF / Hungary 1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" hallmarked Ag commemorative medallion with ear (11,02g/0.800/27mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,24
18,57
1936. MOBSE Fényképpályázat 1936 ezüstözött bronz plakett Arkanzas Budapest gyártói jelzéssel (55x85mm) T:2 patina
31521.

1936. "MOBSE Fényképpályázat 1936" ezüstözött bronz plakett "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (55x85mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1948. Miskolci hét 1948 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) T:AU
31522.

1948. "Miskolci hét 1948" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
1948. Makói Kultúrnapok egyoldalas Zn érem (40mm) + 1997. I Országos Ötvöstalálkozó - Révfülöp 97. / Metal-Art kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem + DN Örösi Pál Zoltán 1904-1986 / Hungary - Hungaronektár - Budapest kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Góliát McDonalds FC / Pályán a jövő kétrészes fém emlékérem (36mm) T:1,1-
31523.

1948. "Makói Kultúrnapok" egyoldalas Zn érem (40mm) + 1997. "I Országos Ötvöstalálkozó - Révfülöp '97. / Metal-Art kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem + DN "Örösi Pál Zoltán 1904-1986 / Hungary - Hungaronektár - Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Góliát McDonald's FC / Pályán a jövő" kétrészes fém emlékérem (36mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
1951. Primi professores nostri - I. Turányi-K.Kádas-L.Silbersdorff - MCMLI Quinquaginta Annorum / Facultas ingeniariorum transportatoria habet annos L - Szegedinum - Zolnokia Budapestinum bronz plakett dísztokban (70mm) T:UNC
31524.

1951. "Primi professores nostri - I. Turányi-K.Kádas-L.Silbersdorff - MCMLI Quinquaginta Annorum / Facultas ingeniariorum transportatoria habet annos L - Szegedinum - Zolnokia Budapestinum" bronz plakett dísztokban (70mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1958. Filmszakmában végzett jó munkáért - 1948-1958 öntött bronz emlékplakett eredeti tokban (73x59mm) + ~1970. Fővárosi Autótaxi Vállalat 5 éves jó munkáért bronz plakett eredeti tokban, jelvénnyel (35x52mm) + ~1970. Fővárosi Autótaxi Vállalat 10 éves jó munkáért bronz plakett eredeti, sérült tokban (35x52mm) T:XF
31525.

1958. "Filmszakmában végzett jó munkáért - 1948-1958" öntött bronz emlékplakett eredeti tokban (73x59mm) + ~1970. "Fővárosi Autótaxi Vállalat 5 éves jó munkáért" bronz plakett eredeti tokban, jelvénnyel (35x52mm) + ~1970. "Fővárosi Autótaxi Vállalat 10 éves jó munkáért" bronz plakett eredeti, sérült tokban (35x52mm) T:XF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft