Nagyméretű angyalfejes kaspó. Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) és 449-as formaszám, korának megfelelő állapotban, kopások, 54x53cm A B. Bloch & Co. / Eichwald Porcelán Manufaktúra 1871-ben Bernhard Bloch megalapította a csehországi Eichwaldban található B. Bloch & Co. vál...
Nagyméretű asztalközép-kínáló. Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag historizáló-neorokokó díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) és 1163-as formaszám, alján javított, m: 20 cm, d: 37 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION