Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10453.
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festők, 1930-50 körül, össz. négy db lap (közte három kétoldalas): Női, lány és férfi portrék, közte egy női akt. Szén vagy pasztell, papír. Mindegyik sérült. 48x32 és 62x48 cm közötti méretekben.
10454.
Toth jelzéssel, XIX. sz. magyar festő: Hajótöröttek mentése. Akvarell, papír. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 9x14 cm
10458.
Olvashatatlan (Adler?) jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött magyar festő: Séta a hóban. Olaj, vászon. Hátoldalán Árverési Csarnok raglappal. 45x56 cm. Üvegezett fakeretben.
10460.
Jelzés nélkül: Jelenet a Hamletből. Olaj, vászon. Kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 140x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!