Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3000762
10477
451
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi ház. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10×10 cm 3000756
10478
451
FL jelzéssel: Antik jelenet. Litográfia, papír. Paszpartuban 13x10 cm 3000760
10479
451
Kós Károly (1883-1977): Barokk ház. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10×10 cm 3000765
10480
451
Tichy Gyula (1879-1920): Nő ernyővel, nyomat, paszpartuban, utólagos jelzéssel 14x9 cm 3001002
10481
451
Déghy jelzéssel: Kutya portré. Akvarell, papír, jelzett. 28x18 cm 2924821
10482
451
Molnár C. Pál (1894-1981): Illusztráció Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm 2365336
10483
451
Gruber 958 jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 13×17,5 cm 2996207
10484
451
Páll jelzéssel: Szerzetesek (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 18x22,5 cm 2924591
10485
451
34000
Gyárfás Gy. jelzéssel: Budai Vár a Turul-szoborral (Bp., 1910). Pasztell, papír, jelzett (jobbra lent). Üvegezett fakeretben, 45x29 cm 2984663
10486
451
J Bednárik jelzéssel: Kislány bohóccal. Akvarell, papír, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x42 cm 2966071
10487
451
JS jelzéssel: La Bégude (Franciaország). Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 43,5x31,5 cm 2966057
10488
451
Joláthyné jelzéssel: Napernyős hölgy pávával, 1927. Akvarell, selyem. Dekoratív. üvegezett, sérült fakeretben. 18x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft