10491.
451. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Matejka jelzéssel: I. világháborús frontkatonák. Akvarell, szén, vegyes technika., Jelzett üvegezett keretben 50x26 cm Alul sérült a lap, fa keretben, kis sérüléssel