Lakner László (1936-): Celan, 1994. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: II 1/10. Hátoldalán Lakner László autográf német nyelvű feliratával: Laszlo Lakner: "Celan", Farb-Radierung 1994 / gedruckt in Essen / Univ. Druckwerkstatt. (színes rézkarc, nyomtatva az esseni egyetem nyomdaműhelyében). Plexiüvegezett fakeretben. Mindössze 10 példányban nyomtatott gyűjtői darab, az első példány. 20x30 cm
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Korábban Csiky Tibor hagyatékában. 30x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, unsigned. Provenance: formerly in the estate of the artist. Framed
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Pecsenke József (1942-1989): Tom Wolfe világa - the opening (recent painting in America - first version), 1985. Akril, chestwood 4 PLY rag museum board (kartonhoz hasonló) hordozó. Jelezve középen fent. Plexi mögött. Plexi kissé sérült, 102x142 cm / Acrylic on chestwood 4 PLY rag museum board. With Plexi covering the front. Plexi a bit damaged. 102x142 cm