Festmények és grafikák Tételek száma: 440
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3003592
10192
451
Kontuly Béla (1904-1983): Halálének. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Nemessányi Kontuly Béla 1927), próbanyomat. Lap széle foltos. 19,5x29,5 cm 3000791
10193
451
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Szülőfalum, Komját, 1954. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 29x36 cm 3000080
10194
451
Kádár György (1912-2002): Szobabelső. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 17x13 cm 3000088
10195
451
Konecsni György (1908-1970): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39×29,5 cm 1156612
10196
451
Kondor László (1901-1963): Karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×27 2819193
10197
451
24000
Kohán György (1910-1966): Baba portré, 1950. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, a lap kissé foltos, 31x22 cm 2984681
10198
451
38000
Birthe Kjaersgaard (1951-): Testvérek. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm 2997106
10199
451
Krón Béla (1884-1965): Genova rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 27x23 cm 2996996
10200
451
28000
Keszely-Székházy Tódor (1894-1975): Ökrösfogat. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fa keretben 60x75 cm 2996231
10201
451
15000
Králik Mária, működött Nagybányán a század elején.: Női portré. Akvarell, papír. Jelzett 1930. 25x19 cm Üvegezett keretben 2987764
10202
451
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erdei út. Rézkarc, papír, jelzett, 38×29 cm. Üvegezett fakeretben. 2951076
10203
451
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), össz. 5 db mű: Férfi aktok (4 db) és férfi portré (1 db ), 1913-14. Szén, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft