Vasarely Victor (1908-1997): BIDIM. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): BIDIM. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
Nikola Dimitrov (1961-): Zoom VI./III., 2016. Pigment, papír, jelzett a hátoldalán. Kiadói fedlappalé. 59,4x42 cm. A tételhez tartozik egy a művész munkáját bemutató könyv: Chris Fetzer, Nikola Dimitrov (szerk.): Nikola Dimitrov. Aria. Sontheim, 2021, Galerie Fetzer. Kiadói kartonált papírkötésben. / Nikola Dimitrov (1961-), German artist: Zoom VI./III., 2016. Pigment on paper, signed on the reverse. Part of the lot is the book with the title Nikola Dimitrov: Aria.
Márk Lajos (1867-1940): Art deco hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, restaurált. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 99×71 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Erdélyi Béla (1891-1955): Jakula Kálmán, Erdélyi Béla barátjának portréja, 1933. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed.
Kézdi Kovács László (1864-1942): Juhász kutyájával. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült korabeli fakeretben, 60×80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower left, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Pörge Gergely (1858-1930): A Nagyalföldről. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 31×47 cm / oil on wood, signed, with autograph description on the reverse, framed
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán 1990 előtti Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 26×35 cm.
cca 1970 Szabolcs-Szatmár. Kondor Lajos, Csisztu Mihály, Hertay Mária, Rozanits Tibor és Vagyóczky Károly 2-2 rézkarca a megye épületeiről, tájairól. hn., én, ny.n., 1 sztl. lev.+10 t. (rézkarcok, többnyire jelzett.) Haránt-alakú mappában, karton-tokban, 10x14,5 cm
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.