Festmények és grafikák Tételek száma: 440
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2994891
10348
451
24000
Simon Béla (1957-):.VIrág csendélet Olaj, farost. Jelzett, 70x50 cm Igényes fa keretben 2982976
10349
451
Somlai Vilma (1938-2007): Présház. Linómetszet, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb sérülésekkel, 35×50 cm 2982964
10350
451
Somlai Vilma (1938-2007): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm 2796689
10351
451
24000
Sugár Gábor (1976- ): Overdose. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 50×70 cm 2977648
10352
451
24000
Sugár Gábor (1976-): Homokóra. Akril, vászon, kollázs, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm 2998743
10353
451
Szenteczky (Szenteczki) Csaba: Corvus Faligula Urbico (cocco). Ceruza, papír. Jelzett, a hátoldalon a művész autográf feliratával. A lap széle kissé foltos, 29x20,5 cm 3002207
10354
451
Szűcs Tímea (1991-): X. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. 28x20,5 cm 3002204
10355
451
Szűcs Tímea (1991-): Venom feltámadása. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 29x20,5 cm 2967914
10356
451
Szalay Pál (1953-2015): Gepárd és angyal, 2001. Akvarell, pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. 20x20 cm 2957884
10357
451
Szakál Tibor (-): Figurák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle vágott és kissé foltos, 24×14,5 cm. 2935757
10358
451
Szánthó Imre (1925-1998): Karikatúra, 1979. Tus, kollázs, jelzett, papírra ragasztva, papíron autográf felirattal és karikatúra szövegével. 2750045
10359
451
28000
Szász Endre (1926-2003): Varázsló. Ceruza, karton, jelezve jobbra lent, középen Szász Endre autográf ajánlási soraival: "Aláírások emlékére, Szász Bandi". 50x70 cm / pencil on board, signed, with autograph dedication Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft